Zapraszamy za:

  • 00:

    dni

  • 00:

    godzin

  • 00:

    minut

  • 00

    sekund

rekordy

Rekordy Memoriału Janusza Kusocińskiego (31.12.2017)                                                                                                                                                                              

Kobiety
100 m Irena SZEWIŃSKA   11.22 1976  
200 m Ewa KASPRZYK   22.61 1985  
400 m Irena SZEWIŃSKA   49.75 1976  
600 m Joanna JÓŹWIK   1:25.04 2015  
800 m Anita WEISS GDR 1:56.2 1978  
1500 m Stephanie TWELL GBR 4:03.62 2009  
3000 m Purity RIONORIPO KEN 9:07.57 2012  
3000 m prz Mercy NIJOROGE KEN 9:39.51 2010  
100 m pł Grażyna RABSZTYN   12.36 1980 +1.9
400 m pł Vania STAMBOLOVA BUL 54.73 2011  
Skok wzwyż Kamila LIĆWINKO   1.99 2016  
Skok o tyczce Svetlana FEOFANOVA RUS 4.70 2011  
Skok w dal Agata KARCZMAREK   6.91 1996  
Trójskok Olha SALADUHA UKR 14.50 2010  
Pchnięcie kulą Helena FIBINGEROVA CSR 21.41 1980  
Rzut dyskiem Ilke WYLUDDA GER 66.58 1995  
Rzut młotem Anita WŁODARCZYK   79.61 2016  
Rzut oszczepem Tatsiana KHALADOVICH BLR 58.42 2015  
4 x 100 m Reprezentacja   43.58 1999  
4 x 400 m Reprezentacja   3:34.0 1972  
Chód 3000 m Katarzyna MOSIO   13:01.72 1992  
Chód 5000 m Agnieszka WYSZYŃSKA   26:10.5 1981  
Chód 10 km Katarzyna RADTKE   43:28:00 1995  
Mężczyźni
100 m Marian WORONIN   10.00 1984 +2.0
200 m Silvio LEONARD CUB 20.06 1978 +1.7
400 m Robert MAĆKOWIAK   45.35 2001  
800 m Alberto JUANTORENA CUB 1:43.66 1977  
1500 m Nicholas KEMBOI KEN 3:35.77 2010  
3000 m Sammy KIPKETER KEN 7:43.67 1999  
5000 m Hansjörg KUNZE GDR 13:31.09 1979  
10 000 m Ryszard KOPIJASZ   28:41.02 1980  
20 000 m Jan MORAWIEC   1:08:17.0 1962  
25 000 m Marian JURCZYŃSKI   1:26:26.0 1964  
Maraton Józef RUSSEK   02:36:06 1956  
3000 m prz Bronisław MALINOWSKI   8:21.2 1974  
110 m pł Tomasz NAGÓRKA   13.37 1990 +1.9
  Damian CZYKIER   13.37 2017 +1.1
  Damian CZYKIER   13.31w 2017 +2.6
400 m pł Kemel THOMPSON JAM 49.00 2000  
Skok wzwyż Artur PARTYKA   2.36 1996  
Skok o tyczce Steven LEWIS GBR 5.82 2012  
Skok w dal James BECKFORD JAM 8.37 2007  
Trójskok Danila BURKENYA RUS 17.48 2007  
Pchnięcie kulą Helmut KRIEGER   21.26 1986  
  Reese HOFFA USA 21.26 2014  
Rzut dyskiem Virgilijus ALEKNA  LTU 68.50 2012  
Rzut młotem Paweł FAJDEK   83.93 2015  
Rzut oszczepem Jan ŽELEZNÝ  CZE 91.50 1994  
10-bój Ryszard SKOWRONEK   8118 1973  
4 x 100 m Reprezentacja   38.65 2004  
4 x 400 m Reprezentacja GBR 3:06.6 1964  
Chód 5000 m Robert KORZENIOWSKI   18:41.79 1997  
Chód 10 000 m Daniel BAUTISTA MEX 40:32.8 1978  
Chód 20 km Zdzisław SZLAPKIN   1:20.52 1988  
  Robert KORZENIOWSKI   1:20.52 1995  
           
Konkurencje niekontynuowane        
80 m pł Karin BALZER GDR 10.5 1968  
5-bój Carmen MAEHR AUT 4185 1972  
Rzut oszczepem (stary typ) Ruth FUCHS GDR 63.96 1997  
Rzut oszczepem (stary typ) Piotr BIELCZYK   90.78 1976  

 

Opracowanie: Andrzej Socha /Komisja Statystyczna PZLA

Zapraszamy, widzimy się na Stadionie Śląskim!

Copyright © Polski Związek Lekkiej Atletyki
Realizacja: GREGSOFT GROUP